Whiskyshopy

... Česko, Skotsko, On-Line:
(řazeno abecedně)

DUFFTOWN WHISKYSHOP
Možná nejprofláklejší (v dobrém slova smyslu) whisky shop na světě.
Nelze navštívit DuffTown a nezajít. Už jen ta podívaná, ta procházka kolem regálů.
A pokud nebudete mít smůlu, whisky pocházející z některých i nedalekých destilérek zde koupíte laciněji, než přímo v destilérce.
Blíže viz: www.whiskyshopdufftown.co.uk

GORDON & MACPHAIL,
Elgin 58-60 Southstreet.
Při návštěvě centra Speyside, města Elginu, neopomenutelná záležitost. Kamenný obchod (založen 1895) jednoho z největších a nejúspěšnějších nezávislých whiskydomů patří k historii i mezi nejnavštěvovanější turistické atrakce města Elgin.


KRATOCHVÍLOVCI, Praha
... kam jinam ? Nikam. Ti kteří si nákup sladové whisky chtějí užít, musí zamířit do Týnské ulice. Lepší a kouzelnější místu pro nákup whisky v Praze neexistuje. Pro rychlý a cílený nákup je ideální obchod v obchodním centru PALLADIUM, na Náměstí republiky, brněnští či moravští milovníci whisky najdou totéž v obchodním centru OLYMPIA. Těm kteří až zas tak neví a chtějí si dát poradit, případně o vybíraných whiskách něco zvědět, pak u Kratochvílovců jste na správném místě.
Blíže viz http://www.kratochvilovci.cz/ 
Pozn.: Nově byl dne 1.3.2011 otevřen nový obchod na Václavském náměstí (v jeho dolní části, č.p.10)


RÉMY COINTREAU CZECH REPUBLIC, On-Line-SHOP
Pokud máte rádi, jako Men of Tyn(e), Highland Park či Macallan, pak zde se o Vás postarají. S dodávkou až do domu. A nemusí jít vždy o whisky (protože někteří rádi i šampaňské, rum, brandy či koňak ... a jiné takové podivné, leč oblíbené nápoje)
Blíže viz: http://www.remy-cointreau.cz/

 

Diskuse k článku