Partneři a přátelé...........

.......... aneb koho máme rádi, kdo pro nás něco pamětihodného udělal a kdo si to dle našeho názoru označení přítel či partner zaslouží.(poznámka: .. jen doufáme, že to platí i vice verza. Kdyby ne, dejte nám vědět....)

 

(řazeno dle data zařazení na seznam přátel/partnerů - Ti které máme za přátele a partnery déle a déle jsou na seznamu nížeji a nížeji)

 

GOLFOVÝ KLUB ČESKÝ KRUMLOV.
18 hezkých jamek a single malt whisky na baru. Lze se i ubytovat. Případně zajet do Českého Krumlova. Ideální jak pookřát. Co víc si přát ?
Vzkaz: O náš 6363 Highland Park Sud pečujte. Je to privelegium. A Paní Jirková, ten 25letý Highland Park, co jste letos vyhrála na našem turnaji, vypijeme spolu.... na počest případného přísštího ročníku... a ne že ne...
                                                  (Blíže Viz:http://www.golfck.cz/)

LESSER AGENCY, cestovní kancelář
Pokud za whisky do Skotska, pak s panem Igorem Kuklišem a jeho melodyboys/girls z Lesser Agency. Nikdo v ČR nevypravil tolik milovníků sladové whisky do tolika destilérek. A nepostaral se o ně, jak bylo potřeba..............
Vzkaz: Igore, u nás dobrý ! Paříž dávno zapomenuta. A story, že - díky Tobě a na rozdíl od nejmenovaného filmu Miloše Formana - „nějaké papírky" (byť v tomto případě nikoliv z tomboly, ale od přepážky nejmenované letecké společnosti) mohou opravdu znamenat i peníze, je mezi Muži od Týna již legendou.

Členové CRAIGELLACHIE WHISKY CLUBU
Sice Vás, pánové, ke své vlastní škodě všechny neznáme (pravda, některé známe z médií), ale jste representativní padesátky, a když jsme teď spolu ve stejném klubu, takže snad se můžeme za přátel považovat.
Vzkaz: Na panáka třeba ještě dojde, aspoň s některými z Vás. A Kevin to dá zatím dohromady, že Kevine !
                                       (Blíže Viz: Členy Craigellachie Whisky Clubu)

BAR AND BOOKS
..... protože jestli někam v Praze na sklenku whisky, pak k Vám. Ať už do Týnské, nebo na Vinohrady. Single Malt Whisky s Nietzchem, Neználkem, nebo učebnicí německé gramatiky z roku 1935 k tomu doutník a na obrazovce James Bond - to je smrtelná kombinace. Kdo nečte, může si dát (na Vinohradech) partičku kulečníku. A domů ho pak vyprovodí upřené pohledy všudypřítomných dřevěných opic....
Vzkaz: Na Vinohradech zapracujte ještě na těch knihách vzadu !
                                            (Blíže viz http://www.barandbooks.cz/)

RÉMY COINTREAU CZECH REPUBLIC
(původně Maxxium Česká Republika)
Doufáme ohledně Highland Parku či Macallanu, že se s našimi oblíbenými značkami hned tak na suchu neocitneme. Jen houšť a větší kapky, a ještě nějaký ten soudek pro Muže od Týna.
Vzkaz: Více dobrých brandů v portfoliu. A golfistů v týmu. A chlapce z Laphroaig ukecejte, protože jejich soudek ve střední a východní Evropě určitě nikdo nemá a my, Mužo od Týna, nemáme soudek z ISLAY
                                        (Blíže viz: http://www.remy-cointreau.cz/)

 KRATOCHVÍLOVCI
.... protože jestli chcete nějakou single malt whisky, a chcete si to užít a tak trochu se cítit součástí whisky komunity, nemůžete jít jinam než ke Kratochvílovcům do Týnské 15, Praha 1.
Vzkaz: Jen tak dál. Bez Vašeho obchůdku v Týnské 15 by pražský svět single malt whisky byl o poznání chudší. A hlavně..... neuklízejte!
                                         (Blíže viz http://www.kratochvilovci.cz/)

 

 

Diskuse k článku